کره جنوبی

سرزمین صبح آرام


راهنمای سفر کره جنوبی

کره جنوبی کشوری است واقع در شبه جزیره کره و شرق آسیا که پایتخت آن سئول است. شبه جزیره کره از غرب با دریای زرد، از شرق با دریای ژاپن و از جنوب با تنگه کره و دریای جنوب چین همجوار است. این کشور از تنوع فرهنگی بالایی برخوردار است و کشوری است با تفاوتی بسیار میان جوان ها و پیرها، قدیمی و مدرن و ... .

موقعیت: شرق آسیا

زبان: کره ای

وسعت: 99.646 کیلومتر مربع

جمعیت: 51.3 میلیون نفر

پایتخت: سئول

ساعت محلی: 6.5 ساعت جلوتر از ایران

آب و هوای کره جنوبی: نیمه کوهستانی

* به طور کلی فرهنگ کره جنوبی و کره شمالی از کشور همسایه شان چین تأثیر گرفته است.

* مهم ترین لقب هایی که تا کنون به کشور کره جنوبی اختصاص داده شده اند، عبارتند از: سرزمین صبح های آرام، سرزمین کوه های بلند و دشت های زیبا و سرزمین ادب و فرهنگ.

* اولین زندان رباتیک جهان در کشور کره جنوبی و در سال 2012 ساخته شد.

بهتر است درباره کره جنوبی بدانید...

دانستن این اطلاعات در سفر به کره جنوبی به شما کمک می کند

 

جاذبه های گردشگری تور کره جنوبی: مقبره خانوادگی سلسله چوسان، جزیره جیجو، کلیسای یودو فول گاسپل، قصر گیونگ بوک گانگ، دهکده تاریخ و فرهنگی کره جنوبی، منطقه میونگ دانگ سئول، برج سئول، مرکز خرید بزرگ دونگ دائه مون، دهکده باک جونگ هانگ، این سادونگ و ...

 

سوالات متداول تور کره جنوبی

1- چه هزینه هایی اضافه بر سازمان باید برای تور کره جنوبی در نظر بگیریم؟

به طور میانگین برای هر وعده غذایی (ناهار و شام) بین 5 تا 15 دلار باید در نظر گرفت و البته هزینه هایی همچون گشت های اختیاری بنا به میل مسافر نیز وجود دارد.

2- چه نوع واکسن های کوید مورد تایید کره جنوبی هستند؟

برای شرکت در تور گروهی کره جنوبی مسافر 2 دوز از واکسن های معتبر را می بایست تزریق کرده باشد و در گواهی واکسن انگلیسی نوع واکسن، تاریخ تزریق، نام شخص، شماره پاسپورت، تاریخ تولد شخص می بایست ذکر شود. 

3- احتمال ریجت شدن برای اخذ ویزای کره جنوبی چند درصد می باشد؟

پاسخ به این سوال قطعی نیست به این خاطر که اخذ ویزای کره جنوبی به مدارک مسافر بستگی دارد. معمولا افرادی که دارای مدارک شغلی معتبر، گردش حسابی قوی، تمکن مالی بالا، سابقه سفر بالا هستند می توانند ویزای کره جنوبی را دریافت کنند و در تور کره جنوبی شرکت کنند.

4- آیا سفر به کره جنوبی به صورت انفرادی امکان پذیر است؟ 

پس از محدودیت های کرونایی کره جنوبی برای توریست هایی که فقط به صورتی گروهی سفر می کنند ویزای توریستی صادر می کند. اما سفر به کره جنوبی با ویزاهای تجاری و یا دعوت نامه نیز امکان پذیر است.

شهرهای کره جنوبی

از نقطه نظر کاربران درباره کره جنوبی
نام شما