تور کنیا ، اوگاندا ، رواندا

امتیاز 3.5 از 5 | از بین 2 امتیاز دهنده به تور کنیا ، اوگاندا ، رواندا


سفر در یک نگاه

مدت سفر

16 روز

مدت اقامت

13 شب و 14 روز

تاریخ شروع سفر

1403/06/08 در ساعت 22:45

تاریخ پایان سفر

1403/06/23 در ساعت 03:40

ترانسفرهای اصلی قطر ایرویز
ترانسفرهای محلی رواندایر
محل حرکت فرودگاه امام خمینی
شهرهای مورد بازدید
درجه سختی درجه سختی 2 (اطلاعات بیشتر درباره درجه سختی 2)
وعده های غذایی 13 وعده صبحانه و 4 وعده ناهار و 4 وعده شام
راهنمای تور: سپهر هاشم زاده مشاهده پروفایل
"سفر تفریح نیست، سبک زندگی منه"
سپهر هاشم زاده

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شرق آفریقا (کنیا + اوگاندا + رواندا):

اسکن عکس رنگی 4×3 با زمینه سفید با کيفيت بالا
اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
پرسشنامه ویزا
هزينه ویزای شرق آفریقا 170 دلار و به صورت برچسب می باشد.
با ويزای شرق آفریقا در طی 90 روز می توان بين کشورهای کنيا، اوگاندا و رواندا تردد داشت.
تزریق واکسن تب زرد برای کشور کنیا توصیه میشود ولی برای کشور اوگاندا اجباری می باشد.
جهت تزریق واکسن تب زرد به انستیتو پاستور ایران یا فرودگاه نایروبی مراجعه شود.

✍️جاذبه ها:
 کنیا

پارک ملی دروازه جهنم و تجربه دوچرخه سواری در این پارک و تماشای گونه های حیات وحش - آبشار تامسون - بنای شاخص خط استوا - دریاچه نایواشا؛ قایق سواری و دیدن اسب های آبی -پارک ماسایی مارا و سافاری و امکان دیدن گونه های حیات وحش از جمله، گورخر، زرافه، شیر، یوزپلنگ، وایلدبیست، بوفالو ایمپالا، غزال تامپسون، اسب های آبی و انواع پرندگان - تماشا و عکاسی از اسب های آبی و کرکودیلها - آشنایی با قبیله ماسایی ها و فرهنگ و رسومشان-پارک زرافه ها در لانگاتا و تجربه غذا دادن به آن ها 

 

اوگاندا
 سه آبشار مرتفع سی پی - آشنایی با مراحل توليد قهوه در کشور اوگاندا - قايق سواری در رود نيل - مجسمه گاندی - بنای شاخص کاشف انگليسی - مسجد قذافی - بازدید از بنای شاخص خط استوا - برنامه اختیاری پارک گوریل ها یا قایق سواری سه ساعته برای بازدید از جزایر دریاچه، امکان بازدید از گونه های حیات وحش اوگاندا مانند درناها، گورخر، ایمپالا، زیپ لاین و کانو سواری 


رواندا
منطقه Downtown شهر کیگالی - موزه نسل کشی 

امکانات رفاهی تور

 • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
 • راهنمای فارسی زبان
 • گشت ها طبق برنامه سفر
 • ترانسفر رفت و برگشت
 • بیمه مسافرتی

تاریخ های برگزاری تور

تاریخ های تور
امروز

{{ month.name }} {{ month.year }}
{{ month.gregorian }}
در حال بارگزاری تقویم تور
اطلاعات ترانسفر تور کنیا ، اوگاندا ، رواندا

استاپ رفت
1403/06/08
22:45
استان تهران (IKA)
فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران
دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی حمد دوحه
رفت
1403/06/09
01:35
دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی حمد دوحه
نایروبی (NBO)
فرودگاه بین المللی جومو کنیاتا نایروبی
استاپ
1403/06/22
18:20
کیگالی (KGL)
فرودگاه بین المللی کیگالی
دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی حمد دوحه
برگشت
1403/06/23
01:05
دوحه (DOH)
فرودگاه بین المللی حمد دوحه
استان تهران (IKA)
فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران

اطلاعات هتل های تور کنیا ، اوگاندا ، رواندا


ماسایی مارا
 تور AA Lodge

AA Lodge

خدمات هتل : Full Board
عالی
بر اساس امتیاز کاربران Booking
9

نایواشا
 تور Eseriani The Resort

Eseriani The Resort

خدمات هتل : Full Board
عالی
بر اساس امتیاز کاربران Booking
9

کامپالا
 تور Speke Hotel Kampala
عالی
بر اساس امتیاز کاربران Booking
9

بونيونی
 تور Paradise Eco-Hub
عالی
بر اساس امتیاز کاربران Booking
9

کیگالی
 تور 2000-Hotel-Kigali
عالی
بر اساس امتیاز کاربران Booking
9

نایروبی
 تور PrideInn Azure Hotel
بسیار خوب
بر اساس امتیاز کاربران Booking
8

جینجا
 تور Nile Village Hotel & Spa
بسیار خوب
بر اساس امتیاز کاربران Booking
8

سی پی
 تور Sipi Heritage Lodge
بسیار خوب
بر اساس امتیاز کاربران Booking
8

دو تخته
58,000,000 تومان
+
3,340 USD
یک تخته
58,000,000 تومان
+
4,440 USD
کودک با تخت
48,000,000 تومان
+
2,040 USD
هتل های بالا یا هتل های مشابه با درجه کیفیت هتل های بالا رزرو میشوند.

برنامه سفر تور کنیا ، اوگاندا ، رواندا

 • روز1
  پنجشنبه 1403/6/8
  پرواز از تهران به دوحه
 • روز2
  جمعه 1403/6/9
  نایروبی: پرواز از دوحه به نایروبی و پس از رسیدن به انجام امورات ویزا و تعویض پول و خرید سیم کارت می پردازیم. در ادامه برای استرراحت به هتل می رویم
 • روز3
  شنبه 1403/6/10
  نایواشا: پس از صرف صبحانه و راهی نایواشا خواهیم شد. سپس برای گشت به ورودی پارک ملی دروازه جهنم خواهیم رفت در آنجا در صورت تمایل با دوچرخه به کشف این پارک زیبا و تماشای گونه های حیات وحش خواهیم پرداخت. در ادامه برای استراحت به هتل باز خواهیم گشت.
 • روز4
  یکشنبه 1403/6/11
  نایواشا: پس از صرف صبحانه راهی آبشار تامسون خواهیم شد. بعد از عکاسی و پیاده روی در محل سایت این آبشار زیبا سری به بنای شاخص خط استوا خواهیم زد.این روز، روز خاصی برای همسفران خواهد بود به این علت که در یک روز تجربه ی سفر به هر دو نیم کره جنوبی و شمالی را خواهند داشت. راهنمای برنامه در رابطه با این خط فرضی توضیحات شنیدنی خواهد داد. سپس برای قایق سواری و دیدن اسب های آبی به همراه عقاب ماهیگیر به دریاچه نایواشا می رویم. در ادامه به استراحت در هتل می پردازیم.
 • روز5
  دوشنبه 1403/6/12
  ماسای مارا: پس از صرف صبحانه راهی شهر ناروک شده و در ادامه مسیر ماسای مارا در رستوران نهار میل می کنیم پس از رسیدن به هتل و تحویل اتاقها، برای سافاری عصر هنگام پارک ماسایی مارا راهی یکی از دروازه های پارک ماسای مارا میشویم پس از رجیستر کردن نام همسفران، پیمایشی برای دیدار از حیات وحش خواهیم داشت عکاسی از غروب آفتاب تماشای آفتاب در لابلای درختان آکاسیا زینت بخش این روز از سفرمان خواهد بود. سپس به هتل می رویم.
 • روز6
  سه شنبه 1403/6/13
  ماسای مارا: پس از صرف صبحانه قبل از طلوع آفتاب به پارک ماسای مارا می رویم بهترین لحظات عکاسی از حیات وحش صبح و زمان عصر می باشد در این روز فرصت خوبی خواهیم داشت تا از دیدن گونه های حیات وحش از جمله، گورخر، زرافه، شیر، یوزپلنگ، وایلدبیست، بوفالو ایمپالا، غزال تامپسون، اسب های آبی و انواع پرندگان لذت ببریم بدیهی است در تایم سافاری توضیحات تخصصی سرپرست برنامه در مورد گونه ها به همسفران علاقمند به حیات وحش ارائه خواهد شد، اگر خوش شانس باشیم می توانیم کرگدن، پلنگ، مانگوز و درنا ببینیم صد در صد نیست اما بستگی به شانسمان دارد، از باند فرودگاه کوچک ماسایی مارا و همچنین نقطه مرزی میان دو کشور کنیا و تانزانیا بازدید خواهیم کرد در نزدیکی رود مارا ناهار را به صورت پیک نیک لانچ میل خواهیم کرد و در ادامه بصورت پیاده با حمایت رنجرهای پارک در کنار رود مارا به تماشا و عکاسی از اسب های آبی و کرکودیلها خواهیم پرداخت عصر هنگام سری به دهکده ماسایی ها خواهیم زد و پس از تماشای مراسم خوش آمد گویی مردمان قبیله با فرهنگ و رسوم و معماری این مردمان آشنا خواهیم شد. در ادامه زمانی برای خرید از صنایع دستی ماسایی ها خواهیم داشت.
 • روز7
  چهارشنبه 1403/6/14
  نایروبی: پس از صرف صبحانه به سوی نایروبی عازم شده و نهار را در طی مسیر میل خواهیم کرد مسیر ماسایی مارا تا نایروبی حدود ۸ ساعت بسته به میزان ترافیک طول میکشد. شام را در هتل میل کرده و استراحت خواهیم نمود.
 • روز8
  پنجشنبه 1403/6/15
  سی پی: پس از چک اوت هتل، برای خرید صنایع دستی کشور کنیا به بازار ماسای مارکت رفته و در ادامه راهی دیدن پارک زرافه ها در لانگاتا خواهیم شد و از تجربه غذا دادن به این حیوانات دوست داشتنی لذت خواهیم برد. در ادامه برای پرواز عازم فرودگاه میشویم، از نایروبی به کیسومو پرواز میکنیم و وارد خاک اوگاندا می شویم. ترانسفر به هتل در سی پی
 • روز9
  جمعه 1403/6/16
  سی پی: صبح زود قبل از طلوع آفتاب و پس از صرف صبحانه به سوی سه آبشار مرتفع سی پی پيمايش می کنیم در طول مسير با مراحل توليد قهوه در کشور اوگاندا آشنا می شويم نهار را در مکانی با چشم انداز رويایی صرف نموده و به سوی هتلمان بازخواهيم گشت.
 • روز10
  شنبه 1403/6/17
  جینجا: پس از صرف صبحانه و انجام چک اوت هتل رهسپار شهر جينجا خواهيم شد اين شهر کوچک در ساحل رود نيل واقع شده است پس از تحويل اتاقها و صرف نهار برای قايق سواری به کنار نيل زيبا خواهيم رفت از مجسمه گاندی، سرچشمه نيل و بنای شاخص کاشف انگليسی بازديد کرده و به عکاسی از پرنده های زيبا و منظره غروب درياچه ويکتوريا خواهيم پرداخت.
 • روز11
  یکشنبه 1403/6/18
  کامپالا: پس از صرف صبحانه به سوی پايتخت اوگاندا شهر کامپالا ادامه مسیر خواهیم داد. از مسجد قذافی که بزرگترین مسجد اوگاندا می باشد دیدن کرده و از پله های منار مسجد بالا می رویم و از تماشای چشم انداز شهر بر فراز مناره مسجد لذت می بریم. سپس برای استراحت به هتل خواهیم رفت.
 • روز12
  دوشنبه 1403/6/19
  بونیونی: صبح زود پس از صرف صبحانه و چک اوت هتل راهی غرب کشور اوگاندا می شويم در طی مسير از بنای شاخص خط استوا بازدید خواهیم نمود حدود ساعت سه به کنار درياچه زيبای بونيونی خواهيم رسيد پس از صرف نهار به استراحت خواهيم پرداخت.
 • روز13
  سه شنبه 1403/6/20
  بونیونی: امروز دوستانی که علاقه مند به دیدن گوریل ها از نزدیک هستند میتوانند برنامه اختیاری 1 روزه برای دیدن گوریل ها را انتخاب کنند که هزینه این برنامه 1 روزه 700 دلار است که صبح زود راهی پارک گوریل ها می شوند و عصر به اقامتگاه باز میگردند، اما دوستانی که به پارک گوریل نمیروند بعد از صرف صبحانه قایق سواری سه ساعته برای بازدید از جزایر دریاچه، امکان بازدید از گونه های حیات وحش اوگاندا مانند درناها، گورخر، ایمپالا و صرف ناهار، وقت آزاد در دریاچه بونیونی و میتوان به صورت اختیاری از زیپ لاین و کانو سواری استفاده کرد. عصر هنگام برای دیدن چشم انداز غروب دریاچه و صرف نوشیدنی عازم لوکيشنی خاص می شویم.
 • روز14
  چهارشنبه 1403/6/21
  کیگالی: پس از صرف صبحانه و چک اوت، عازم مرز اوگاندا و رواندا می شویم. پس از انجام امورات مرزی، به تهیه سیم کارت و چنج پول پرداخته و به هتلمان می رویم.
 • روز15
  پنجشنبه 1403/6/22
  پس از صرف صبحانه و چک اوت از منطقه Downtown شهر بازدید می نماییم. در ادامه از موزه نسل کشی دیدن کرده در ادامه عازم فرودگاه میشویم. پرواز از کیگالی به دوحه
 • روز16
  جمعه 1403/6/23
  پرواز از دوحه به تهران

تورهایی مشابه با همین قیمت