نایواشا


راهنمای سفر نایواشا

نایواشا یک شهر بزرگ در شهرستان ناکورو، کنیا است که در 92 کیلومتری شمال غرب نایروبی قرار دارد. جمعیت کل این شهر 198444 نفر است و صنعت اصلی کشاورزی به ویژه گل‌کاری است. نایواشا همچنین یک مقصد گردشگری محبوب است.

پارک ملی دروازه جهنم: این پارک در شمال غربی نایروبی قرار دارد. دروازه جهنم برگرفته از شکافی باریک در صخره‌ها، که زمانی دریاچه‌ای ماقبل تاریخ بوده و انسان‌های اولیه را در دره ریفت تغذیه می‌کرده است. این پارک کوچک در سال 1984 تأسیس گردید که به خاطر تنوع گسترده ای از حیات وحش و مناظر آن شناخته شده است که شامل برج فیشر و ستون های برج مرکزی و دره دروازه جهنم است. این پارک مجهز به سه کمپ سایت است و شامل یک مرکز فرهنگی ماسایی است که آموزش هایی در مورد فرهنگ و سنت های قبیله ماسایی ارائه می دهد.

دریاچه نایواشا: این دریاچه آب شیرین در خارج از شهر نایواشا (غرب نایروبی) در بخش ناکورو واقع شده است. این دریاچه بلندترین جا از سطح دریا در Rift Valley ریفت ولی می باشد. علاوه بر رودهای موقت دو رود مالوا و گیلگیل دائما به دریاچه نایواشا سرازیر می شوند. وجود اسب های آبی و انواع پرندگان از جمله فلامینگو به این دریاچه زیبایی و بکری بیشتری بخشیده است که از جذابیت های تور کنیا می باشد.

آب و هوای نایواشا

آب و هوا 

بهتر است درباره نایواشا بدانید...

دانستن این اطلاعات در سفر به نایواشا به شما کمک می کند

توضیح تور 

از نقطه نظر کاربران درباره نایواشا
نام شما