سید مرتضی موسوی

سید مرتضی موسوی

امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به


مدیر عامل

02188200205 - 100

سید مرتضی موسوی

به عنوان مسافر در تورها حضور پیدا کردم و به خودم آمدم دیدم دوست دارم به مردم کمک کنم و مدیریت تور کنم به همین علت در گام اول در صنعت گردشگری بعد از گذراندن دو دوره تورلیدری توانستم دو کارت راهنمای تور را دریافت کنم (کارت راهنمای تور طبیعتگردی و کارت راهنمای تور ایرانگردی و جهانگردی (فرهنگی))

سپس به عنوان راهنمای تور در تورهای ایرانگردی (طبیعتگردی و فرهنگی) مشغول به کار شدم و بعدها در آژانس مسافرتی به عنوان کارشناس فروش تور و سپس  به عنوان مدیر عملیات، اجرا و پشتیبانی مشغول به کار شدم.

در سال 1397 با یکی از دوستان و همکاران که مثل خودم عاشق پیشرفت و رشد در این صنعت بود تصمیم گرفتیم که آژانس مسافرتی خودمان را تاسیس کنیم و حاصل کار آن شد که ماهبان گشت آسمان راه اندازی شد.

قرار بر این شد که از تورهای گروهی ایرانگردی (طبیعتگردی و فرهنگی) و تورهای انفرادی (همه روزه) ایرانگردی تا تورهای خارجی گروهی (طبیعتگردی و فرهنگی) و تورهای انفرادی (همه روزه) خارجی + تورهای ورودی (Incoming) را در آژانس مسافرتی ماهبان فعال کنیم.

در حال حاضر، مدیرعامل آژانس مسافرتی ماهبان میباشم و به عنوان راهنمای تور در تورهای ایرانگردی و تورهای خارجی در آژانس فعال هستم.

شعار: هر چقدر عاشق کارت باشی، سختی مسیر رو متوجه نمیشی و حاصلش میشه رشد، پیشرفت و رضایت قلبی خودت و مخاطبانت.

سوابق سفر 

سوابق سفر در ماهبان: اجرای تور ایرانگردی به بیشتر نقاط ایران و اجرای تور خارجی به کشورهای آسیای میانه، آسیای شرقی، قاره آفریقا و قاره آمریکای جنوبی