عباس یگانه مجد

عباس یگانه مجد

امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به


زندگی تلفیقی از حرکت به سمت جلو به همراه یادگیری شناخت در مکان و زمان ندانسته است.

عباس یگانه مجد هستم و راهنمای محلی کشور آفریقای جنوبی از سال ۱۹۹۶ میلادی. راهنمای فرهنگی و طبیعت گردی ایران از سال ۱۳۸۵ یا ۲۰۰۶ میلادی.

در طول سالهای گذشته بعنوان راهنما بیش از ۳۸۰۰ ایرانی را در کشورهای آفریقای جنوبی، برزیل، آرژانتین راهنما بوده ام. علاوه بر ایرانیان، در طول سالهای راهنما در کشور ایران و آفریقای جنوبی، گروههای عدیده ای را از کشورهای مختلف راهنمای محلی بوده ام.

اولین عضو ایرانی فدراسیون بین المللی راهنمایان خارجی بین سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ میلادی بودم و این فدراسیون را برای نخستین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی به ایران آوردم و با عضو نمودن جامعه راهنمایان ایران وظیفه خود را به راهنمایان ایرانی همکار ادا نمودم.

نخستین عضو انجمن پرنده نگری کانادا در ایران وبا اعطای آن به همکاران راهنما، آن در ایران معرفی نمودم. عنوان مدال آور نخست هنری بین المللی در رشته قلمزنی را برای ایران را در سال ۲۰۰۵ میلادی در عملکرد فرهنگی خود دارم.

بعنوان یک ایثارگر بهیار هلال احمر در جنگ تحمیلی و هم چنین در واقعه حرم شاه چراغ شیراز در آبانماه ۱۴۰۱ بیش از خود نگران جان گردشگران اسپانیایی گروه خود بودم که با عکس العمل بموقع موجب نجات جان تمامی آنان شدم! خاطراتی خوش از تمامی مسافران گذشته خود دارم و افتخار این را دارم که در طول سالهای گذشته هم از آنان یاد گرفتم و هم به آنان یاد دادم. بیاد داشته باشیم که زندگی کوتاه و یکجا نشینی نیست بلکه تلفیقی از حرکت بسمت جلو بهمراه یادگیری شناخت در مکان و زمان ندانسته است.

از نقطه نظر کاربران درباره عباس یگانه مجد

نام شما