تور آبشار هفت چشمه | تور آبشار هفت چشمه بهار 99


تور تور آبشار هفت چشمه | تور آبشار هفت چشمه بهار 99

امتیاز 5 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به تور آبشار هفت چشمه | تور آبشار هفت چشمه بهار 99
راهنمای سفر تور آبشار هفت چشمه | تور آبشار هفت چشمه بهار 99

یکی دیگر از مقاصد جذاب برای تورهای یکروزه نزدیک تهران آبشار هفت چشمه در جاده چالوس میباشد. برای رسیدن به این آبشار لازم است 17 کیلومتر از جاده چالوس بالا بیایید و نزدیک روستای ارنگه چشمتان به دنبال رستورانی به نام هفت چشمه باشد. برای رسیدن به یکی از آبشارهای مرتفع ایران که طولی تقریبا 90 متر دارد لازم است در حاشیه رودخانه ارنگه حرکت کنید و تا رسیدن به آبشار اصلی از دیدن آبشارهای 5 متری میر لذت کافی ببرید. گاهی مسیر باریک میشود باید به صورت دستگیر از میان شکاف سنگها رد بشوید و گاهی نیز میشود پا به آب زد. از زیر درختان بید که توازن پوشش گیاهی منطقه را برقرار کرده است میگذریم به اولین آبشار، آبشار هفت چشمه میرسیم و بعد از آن دره تنگ می شود و به حالت صخره ای تغییر می¬کند میرسیم و پس از گذر از آن به آبشار وحشی و بسیار دیدنی آدران میرسم. میتوانیم برای مدتی در اینجا اتراق کنیم و بعد از گرفتن چند عکس زیبا و مقداری شکم گردی مسیر برگشت را در پیش بگیریم.

بهتر است درباره تور آبشار هفت چشمه | تور آبشار هفت چشمه بهار 99 بدانید...

دانستن این اطلاعات در سفر به تور آبشار هفت چشمه | تور آبشار هفت چشمه بهار 99 به شما کمک می کند

تور آبشار هفت چشمه، تور آبشار هفت چشمه بهار 99، تور آبشار هفت چشمه تابستان 99، تور آبشار هفت چشمه تیر 99، تور آبشار هفت چشمه ماهبان تور

آبشار هفت چشمه

این آبشار در بالا دست رودخانه خروشان ارنگه جاده چالوس واقع شده است. مسیر دسترسی به آبشار از کنار رودخانه می گذرد و در بعضی قسمتها بسیار تنگ و باریک می گردد که لازم است از میان شکاف سنگ ها و صخره ها عبور کرد. بهترین زمان برای بازدید از این منطقه فصل تابستان است چون مسیر دسترسی به این آبشار صعب‌ العبور و کوهستانی است. بازدید از آن در فصل بارندگی پیشنهاد نمی‌ شود.